Available Options
| Rozsah | Dílek ověřitelný e | Rozměr platformy | Provedení | Typové označení | Popis | Cena | Množství | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 150 kg | 50 g | 550 x 400 mm | nerez/Al | IGB-150K | cejchuschopná Třída III | Original price was: 12 .940 Kč.10 .350 KčCurrent price is: 10 .350 Kč. bez DPH | ||
| 150 kg | 50 g | 550 x 400 mm | nerez/Al | IGX-150K | cejchuschopná Třída III | Original price was: 12 .940 Kč.10 .350 KčCurrent price is: 10 .350 Kč. bez DPH |
ISHIDA IGX, IGB
Cejchuschopné elektronické váhy. Napájení ze sítě nebo bateriový provoz. Vynikající poměr výkon/cena.
- Cejchuschopná váha OIML Třída III
- Funkce: vážení, tárování, nastavení a hlídání limitů hmotnosti
- Model IGX napájení ze sítě, VFD displej
- Model IGB napájení z baterii (min. 500 h), LCD displej, síťový napaječ jako zvláštní příslušenství – ZDE
- 10 pamětí PLU pro táru, horní a dolní limit
- Zvuková i optická signalizace limit
- Možnost horizontálního náklonu displeje


Akční sleva 20% je konečná, tedy NET. Akce je určená pouze pro koncové zákazníky a platí do vyprodání skladových zásob.
Popis
Cejchuschopné plošinové váhy ISHIDA IGX a IGB (OIML III) zvládnou vážení do 150 kg. Robustní konstrukce s nosičem indikátoru umožňuje široké použití v obchodech, průmyslu i skladech. Váhy kromě základních funkcí nabízejí také optickou a akustickou signalizaci dosažení limitních hodnot. Do paměti PLU uložíte až deset přednastavených limitů a tárovacích hodnot.
Napájení můžete řešit ze sítě nebo pomocí baterií. Model IGX dodáváme se síťovým adaptérem. U série IGB nabízíme adaptér jako volitelné příslušenství. Funkce automatického vypnutí prodlouží životnost baterií a snižuje provozní náklady.
U obou sérií si vyberete typ displeje. Model IGX používá jasný VFD displej. Série IGB pracuje s přehledným LCD displejem. Díky tomu si snadno zvolíte variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu provozu.
Další informace
| Rozsah | 150 kg |
|---|---|
| Dílek ověřitelný e | 50 g |
| Rozměr platformy | 550 x 400 mm |
| Provedení | nerez/Al |
| Typové označení | IGB-150K, IGX-150K |
Další vlastnosti
| Určení měřidla | Cejchuschopné měřidlo |
| EU úřední ověření | OIML Třída III |
| Rozsah vážení MAX | 150 kg |
| Dílek d | 50 g |
| Dílek ověřitelný e | 50 g |
| Rozměr vážicí platformy | 550 x 400 mm |
| Prostředí | Normální |
| Krytí proti prachu a vodě | IP30 |
| Materiálové provedení | Nerez/lak |
| Pracovní teplota okolí | – 5 až 40 °C |
| Cejchuschopné dělení | 3000 e |
| Počet měřicích míst standard / max | 1 |
| Tárování do 100 % rozsahu | ano |
| Nastavitelné limity | ano |
| Kontrola hmotnosti | ano |
| Displej | LCD, LED |
| Držák pro uchycení indikátoru | ano |
| Klávesnice | Tlačítková |
| Napájení | 230 V/ACU, BAT |
| Externí napájecí adaptér | ano |
| Interní akumulátory | ano |
| Provoz na baterie | ano |



