Kontrolní váha SOEHNLE Professional 8310.02.001
Kojenecká váha v elegantním provedení se zaoblenými rohy a pohodlnou vážicí platformou. Vhodná pro kontrolu hmotnosti kojenců ve zdravotnických zařízeních i doma.
- Elegantní design, zaoblené rohy, pohodlná platforma
- Jednoduchá obsluha
- Snadné čištění plastové vaničky
- Snadno čitelný LCD displej
- Funkce tárování, přidržení navážené hodnoty a paměť
- Automatické vypínání váhy pro úsporu energie
- Provoz na 4x AA baterie (součást dodání) nebo napájení ze sítě (zvláštní příslušenství)

Akční cena je konečná, tedy NET.
Akce je časově omezená a je určená pouze pro koncové zákazníky.
Platí pouze do vyprodání skladových zásob.
Popis
Kojenecká váha SOEHNLE Professional 8310.02 je elegantní váha s oblými rohy a pohodlnou plastovou vaničkou, u které je bezpečnost a hygiena tou nejvyšší prioritou.
Je vybavena klasickými funkcemi jako je „hold“, která automaticky přidrží na displeji ustálenou hodnotu, což umožňuje přesné vážení dítěte, i když není v klidu.
Lze použít funkci tárování pro odečtení hmotnosti pleny, pokrývky nebo podložky, na kterou dítě pokládáte a tím vážit dítě rychle a bez stresu.
Paměť pro zobrazení poslední zjištěné hodnoty vážení.
Díky napájení na baterie je možné váhu snadno přemístit. Pokud se váha nepoužívá, automaticky se vypne (úspora energie baterií).
Další informace
| Rozměry | 60 × 28 cm |
|---|---|
| Rozsah | 20 kg |
| Dílek d | 5 g |
| Rozměr platformy | 600 x 300 x 100 mm |
| Typové označení | 8310.02.001 |
Další vlastnosti
| Určení měřidla | Kontrolní měřidlo |
| Rozsah vážení MAX | 20 kg |
| Dílek d | 5 g |
| Rozměr vážicí platformy | 600 x 300 mm |
| Prostředí | Normální |
| Krytí proti prachu a vodě | IP30 |
| Materiálové provedení | Plast |
| Tárování do 100 % rozsahu | ano |
| HOLD funkce | ano |
| Displej | LCD |
| Napájení | BAT |
| Externí napájecí adaptér | Ano (option) |
| Provoz na baterie | ano |
Příslušenství
- Síťový adaptér 6V


