Kontrolní skládací váha SOEHNLE Professional 8320.01.001
Skládací kojenecká váha vhodná pro snadné vážení kojenců nejen v ordinacích, ale i při návštěvě lékaře nebo zdravotní sestry u matky s dítětem. Váha je vhodná i na vážení malých zvířat pro veterinární ordinace.
- Skládací kojenecká váha, snadno přenosná ve složeném stavu
- Provoz na dvě AA baterie 1,5 V
- Automatické vypínání váhy šetří baterie
- Velký LCD displej s 15 mm vysokými číslicemi
- Provedení z odolného snadno čistitelného plastu
- Vhodná i na vážení malých zvířat pro veterinární ordinace

Popis
První skládací kojenecká váha vhodná pro snadné vážení kojenců nejen v ordinacích, ale i při návštěvě lékaře nebo zdravotní sestry u matky s dítětem. Váha má elegantní design, dá se složit na poloviční délku a snadno přenášet za držadlo, které je součástí váhy.
Elektronický vážicí systém s osmi snímači a funkce přidržení ustálené hodnoty zaručují přesné zvážení dítěte, i když není na váze v klidu.
Díky hladkému povrchu lze tuto váhu velmi snadno čistit a navíc lze použít funkci tárování pro odečtení hmotnosti pleny nebo podložky, na kterou dítě pokládáte.
Váha je vhodná i na vážení malých zvířat pro veterinární ordinace.
Jako zvláštní příslušenství lze váhu doplnit o přepravní tašku.
Další informace
| Rozsah | 15 kg |
|---|---|
| Dílek d | 10 g |
| Rozměr platformy | 740 x 315 x 53 mm |
| Provedení | skládací |
| Typové označení | 8320.01.001 |
Další vlastnosti
| Určení měřidla | Kontrolní měřidlo |
| Rozsah vážení MAX | 15 kg |
| Dílek d | 10 g |
| Rozměr vážicí platformy | 740 x 315 mm |
| Prostředí | Normální |
| Krytí proti prachu a vodě | IP30 |
| Materiálové provedení | Plast |
| Pracovní teplota okolí | 15 až 35 °C |
| Počet měřicích míst standard / max | 1 |
| Tárování do 100 % rozsahu | ano |
| Přepínání jednotek | ano |
| HOLD funkce | ano |
| Displej | LCD |
| Klávesnice | Tlačítková |
| Napájení | BAT |
| Provoz na baterie | ano |







