Co Vás čeká:
Hlavní náplní bude péče o stávající zákazníky , vyhledávání nových zákazníků a vytváření nových obchodních příležitostí.

Hledáme kolegu, který se chce učit a vzdělávat. Nebojí se podílet na rozvoji produktového portfolia a chce být aktivní při přípravě prodejních materiálů.

Jednotlivé obchodní případy si obchodník vede samostatně. Při tvorbě nabídek, zpracování kalkulací a přípravě smluv spolupracuje s kolegy napříč společností, tj. podpora obchodu, vedení, realizace, techničtí specialisté a servis.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Zkušenosti s obchodem, ideálně v oblasti systémů nebo (elektro)techniky. Umět vyjednávat, komunikovat, popsat a prezentovat řešení zákazníkovi.

V juniorní roli stačí chuť obchodovat a minimální zkušenost s prodejem, servisem či jiným přímým kontaktem se zákazníkem, zaškolíme.

Samostatnost a ochota cestovat (ČR popř. SR), řidičský průkaz sk. B s praxí.

Vaší výhodou bude:
Uvítáme orientaci v oboru informačních technologii nebo měřicí techniky. Výhodou jsou zkušenosti prodeje informačních systémů, ERP, WMS, MES a podobně.

Co Vám můžeme nabídnout:
Tvůrčí a zajímavou práci v prosperující společnosti, možnost seberealizace a odborného růstu. Postupné zaškolení a pomoc kouče pro rozjezd.

Profesionální a přátelský pracovní kolektiv, motivující platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a výkonu, fixní plat + odměny z prodeje.
Služební vozidlo k pracovním cestám, notebook, telefon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce (outdoor, indoor).

Nástup možný ihned.

Připojte se do našeho týmu a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.