VIBRA HJ-K – doprodej
Vysoce přesné cejchuschopné vodě-odolné plošinové váhy se samostatným indikátorem. Lze použít v prašném, mokrém a agresivním prostředí. Dílek 0,1 g.
- Cejchuschopná váha OIML Třída II
- Kompletně nerezové vodě-odolné provedení, krytí IP65
- Displej je propojen s vážicí platformou cca 1 m dlouhým kabelem
- Velmi jemné dělení vážicího rozsahu (až 330 000 dílků)
- Fluorescentní dobře čitelný displej
- Funkce: vážení, tárování, počítání kusů, procentní vážení, přepínání jednotek hmotnosti, sumace, limity
- RS232 ve standardním provedení
- Nosič indikátoru (zvláštní příslušenství)

POSLEDNÍ KUS SKLADEM !
Popis
Vysoce přesné cejchuschopné vodě-odolné plošinové váhy (OIML Třída II) se samostatným indikátorem. Nerezové provedení, dokonalé krytí proti prachu a vodě IP 65. Dodávají se ve dvou typech provedení: s externí a s interní kalibrací.
Díky robustní konstrukci jsou vhodné do mnoha oblastí průmyslu, kde se vedle odolnosti vyžaduje i extrémní přesnost (dílek 0,1 g). Vysoká přesnost těchto vah je zajištěna díky jedinečnému snímacímu členu VIBRA RATTS, který pracuje na principu vibračního článku a je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení a změnám teploty. Navíc je na tento patentovaný snímač poskytována výrobcem záruka 5 let.
Váha je standardně vybavena dvěma sériovými datovými rozhraními RS232.
1. rozhraní RS232 je obousměrné, 2. rozhraní RS232 je pouze jako výstup pro tiskárnu a vstup pro tárování externím zařízením.
Další informace
| Rozsah | 22 kg, 33 kg |
|---|---|
| Dílek d | 0,1 g |
| Dílek ověřitelný e | 0,1 g, 1 g |
| Rozměr platformy | 400 x 350 mm |
| Provedení | externí kalibrace, interní kalibrace |
| Typové označení | HJ-33KSCE, HJR-22KSCE |
Další vlastnosti
| Určení měřidla | Cejchuschopné měřidlo |
| EU úřední ověření | OIML Třída II |
| Rozsah vážení MAX | 22 kg |
| Dílek d | 0,1 g |
| Dílek ověřitelný e | 0,1 g |
| Rozměr vážicí platformy | 400 x 350 mm |
| Prostředí | Normální;Prašné;Mokré;Agresivní |
| Krytí proti prachu a vodě | IP65 |
| Materiálové provedení | Nerez |
| Pracovní teplota okolí | 5 až 35 °C |
| Cejchuschopné dělení | 62000 |
| Počet měřicích míst standard / max | 1 |
| Interní kalibrace | ano |
| Tárování do 100 % rozsahu | ano |
| Zobrazení s 10 x vyšší přesností | ano |
| Komponentní vážení | ano |
| Nastavitelné limity | ano |
| Funkce počítání kusů | ano |
| Počítání kusů od | 0,1 |
| Sumarizace hmotností | ano |
| Sumarizace počtu kusů | ano |
| Programovatelná funkční tlačítka | ano |
| Digitální vstupy a výstupy | ano |
| Kontrola hmotnosti | ano |
| Kontrola kusů | ano |
| Procentní vážení | ano |
| Stanovení hustoty | Ano (option) |
| Datum / čas | Datum a čas |
| Přepínání jednotek | ano |
| Displej | LED |
| Držák pro uchycení indikátoru | Ano (option) |
| Klávesnice | Tlačítková |
| Datové rozhraní | RS 232, Option – RS 422, LAN, WLAN |
| Reléový výstup | Ano (option) |
| Nastavitelný tiskový formát | ano |
| Tisk protokolu ISO/GLP/GMP | ano |
| Napájení | 230 V/ACU |
| Externí napájecí adaptér | ano |
| Interní akumulátory | Ano (option) |
Příslušenství
- Nosič indikátoru
- Spodní vážicí závěs
- Interní akumulátory
- Sériové datové rozhraní RS422
- Reléový kontakt
- Zvuková signalizace
- Kabely k tiskárně a PC
- Tiskárny včetně modelů pro tisk etiket a čárového kódu dle výběru
- Propojení s PC a s informačními systémy včetně programového vybavení


